Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
Женски хеланки
Код на производ:
(1365336-558)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HeatGear®

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HeatGear® женските хеланки за трениинг е парче од гардероберот кое прво го облекувате и последно го соблекувате. Затоа го направивме дополнително удобни. Ултра лесната HeatGear® ткаенина нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши, а технологијата за спречување на непријатни мириси ја прави секоја физичка активност удобна и пријатна. Четиринасочната издолжена конструкција овозможува подобро движење во сите правци, а ергономските рамни шевови нудат удобно вклопување. Високиот појас што не се лизга нуди оптимална покриеност и поддршка што е тука при секое движење. Спецификација: HeatGear® ткаенина Технологија за спречување на непријатни мириси Ергономски рамни шевови Страничен џеб Висок појас Материјал: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour HeatGear® женските хеланки за трениинг е парче од гардероберот кое прво го облекувате и последно го соблекувате. Затоа го направивме дополнително удобни. Ултра лесната HeatGear® ткаенина нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши, а технологијата за спречување на непријатни мириси ја прави секоја физичка активност удобна и пријатна. Четиринасочната издолжена конструкција овозможува подобро движење во сите правци, а ергономските рамни шевови нудат удобно вклопување. Високиот појас што не се лизга нуди оптимална покриеност и поддршка што е тука при секое движење.
Спецификација:

 • HeatGear® ткаенина
 • Технологија за спречување на непријатни мириси
 • Ергономски рамни шевови
 • Страничен џеб
 • Висок појас
 • Материјал: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош