Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HC5854)
adidas

adidas Future Icons

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се машки lifestyle долен дел тренерки кои се направени од природни материјали. Овој модел е изработен од удобен памучен материјал кој придонесува за опуштање на напнатите и уморни мускули. 3-Stripes деталот на тренерките придонесува за ефектен дизајн. Еластичниот појас со прилагодлив учкур ја носи удобноста на следното ниво. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас со јамка 3-Stripes дизајн Стандарден крој Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons се машки lifestyle долен дел тренерки кои се направени од природни материјали. Овој модел е изработен од удобен памучен материјал кој придонесува за опуштање на напнатите и уморни мускули. 3-Stripes деталот на тренерките придонесува за ефектен дизајн. Еластичниот појас со прилагодлив учкур ја носи удобноста на следното ниво.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас со јамка
 • 3-Stripes дизајн
 • Стандарден крој
 • Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош