Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(76J802-042)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SPORTSWEAR се lifestyle детски тренерки за машки бебиња дизајнирани за нивно уживање. Функционални тренерки кои брзо ќе станат омилен дел од гардероберот на вашето малечко. Супер мека, лесната ткаенина од руно ќе ја обезбеди удобноста, топлината и удобноста што вашите бебиња ја заслужуваат. Кенгур џебот ќе ги собере сите потребни ситници, а доколку е потребно, најмалите можат да ги загреат и рацете во него. Еластичните манжетни ги спречуваат несаканите поместувања. Се перат во машина за лесно одржување.Спецификација: Тренерки за машки бебиња Состав: 60% памук и 40% полиестер Еластичен појас Кенгур џеб Еластични манжетни Еластични манжетни Машинско перење.
Подетално

NIKE SPORTSWEAR се lifestyle детски тренерки за машки бебиња дизајнирани за нивно уживање. Функционални тренерки кои брзо ќе станат омилен дел од гардероберот на вашето малечко. Супер мека, лесната ткаенина од руно ќе ја обезбеди удобноста, топлината и удобноста што вашите бебиња ја заслужуваат. Кенгур џебот ќе ги собере сите потребни ситници, а доколку е потребно, најмалите можат да ги загреат и рацете во него. Еластичните манжетни ги спречуваат несаканите поместувања. Се перат во машина за лесно одржување.
Спецификација:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Кенгур џеб
 • Еластични манжетни
 • Еластични манжетни
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66E201-U90
  1.314 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66J845-X1T
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Помош