Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
adidas D4T HIIT
Код на производ:
(HN9363)
adidas

adidas D4T HIIT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D4T HIIT машките шорцеви се идеални за тренинг во теретана или надвор кога времето е топло. Hiit спортска опрема за Hiit енергија. Дали ја одржувате формата редовно? Во овие шорцеви тоа не е проблем бидејќи ќе се чувствувате суво и свежо. Како што го засилувате тренингот и температурата се зголемува, така се зголемува и вашата самодоверба, благодарение на технологијата Heat.Rdy која ја отстранува влагата и ви помага да останете пријатно разладени. Покрај тоа, мрежестите панели обезбедуваат дополнителна вентилација. Дури и најинтензивните вежби не се невозможни благодарение на растегливата ткаенина и еластичниот појас што ги следи движењата на вашето тело. adidas графиката ве истакнува со својот спортски изглед во секој момент. Направен од делумно рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Heat.Rdy технологија Странични џебови Класичен крој Еластичен појас со учкур Состав: 84 % рециклиран полиестер, 16% еластин.
Подетално

adidas D4T HIIT машките шорцеви се идеални за тренинг во теретана или надвор кога времето е топло. Hiit спортска опрема за Hiit енергија. Дали ја одржувате формата редовно? Во овие шорцеви тоа не е проблем бидејќи ќе се чувствувате суво и свежо. Како што го засилувате тренингот и температурата се зголемува, така се зголемува и вашата самодоверба, благодарение на технологијата Heat.Rdy која ја отстранува влагата и ви помага да останете пријатно разладени. Покрај тоа, мрежестите панели обезбедуваат дополнителна вентилација. Дури и најинтензивните вежби не се невозможни благодарение на растегливата ткаенина и еластичниот појас што ги следи движењата на вашето тело. adidas графиката ве истакнува со својот спортски изглед во секој момент. Направен од делумно рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Heat.Rdy технологија
 • Странични џебови
 • Класичен крој
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 84 % рециклиран полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Помош