Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
adidas Designed To Move
Женски хеланки
Код на производ:
(HD1725)
adidas

adidas Designed To Move

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed To Move се спортски хеланки за жени. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се вашиот незаменлив сојузник. Започнете го денот енергично со овие хеланки направени од мека ткаенина. Претежно се направени од рециклиран полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична удобност и пријатност кои ги заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки за тренинг. Технологијата AEROREADY која ја отстранува влагата од кожата ќе ве одржува суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности за време на тренингот. Еластинот во овие хеланки обезбедува одлично вклопување, дава слобода на движење и го спречува поместувањето на хеланките дури и за време на најинтензивните вежби. adidas логото заедно со 3-Stripes ознаката многу јасно нагласува дека сте дел од најдобриот тим. Спецификација: Женски хеланки Висок струк adidas лого Состав: 53% памук, 40% рециклиран полиестер, 7% еластин.
Подетално

adidas Designed To Move се спортски хеланки за жени. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се вашиот незаменлив сојузник. Започнете го денот енергично со овие хеланки направени од мека ткаенина. Претежно се направени од рециклиран полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична удобност и пријатност кои ги заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки за тренинг. Технологијата AEROREADY која ја отстранува влагата од кожата ќе ве одржува суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности за време на тренингот. Еластинот во овие хеланки обезбедува одлично вклопување, дава слобода на движење и го спречува поместувањето на хеланките дури и за време на најинтензивните вежби. adidas логото заедно со 3-Stripes ознаката многу јасно нагласува дека сте дел од најдобриот тим.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • adidas лого
 • Состав: 53% памук, 40% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.310 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Помош