Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
CHAMPION Golden
Женски дуксер
Код на производ:
(116451-GS556)
CHAMPION

CHAMPION Golden

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GOLDEN е женски дуксер со капуљача кој комбинира класичен дизајн со модерни детали. Совршено лесен и удобен, благодарение на врвната ткаенина со висока содржина на памук, обезбедува целодневна удобност и комфор. Пространата капуљача со учкури лесно се персонализира. Лежерниот спортски крој со предни џебови ви овозможува да го комбинирате на креативни начини и да го носите во сите секојдневни прилики. Изгледот инспириран од наследството на брендот носи спортски, суптилни детали. Спецификација:Женски дуксер со капуљача - lifestyleСтандарден кројМанжетни на ракавитеСостав: 100% памук.
Подетално

Champion GOLDEN е женски дуксер со капуљача кој комбинира класичен дизајн со модерни детали. Совршено лесен и удобен, благодарение на врвната ткаенина со висока содржина на памук, обезбедува целодневна удобност и комфор. Пространата капуљача со учкури лесно се персонализира. Лежерниот спортски крој со предни џебови ви овозможува да го комбинирате на креативни начини и да го носите во сите секојдневни прилики. Изгледот инспириран од наследството на брендот носи спортски, суптилни детали.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Манжетни на ракавите
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 115744-KK001
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 116451-KK001
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 116450-MS042
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Помош