Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
CHAMPION Neon Polar Ful Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(218886-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Neon Polar Ful Zip

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion NEON POLAR FULL ZIP е удобен машки lifestyle дуксер кој зрачи со класичност и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој Champion дуксер никогаш нема да излезе од мода. Изработката од врвен квалитет и мекиот и топол фротир, кој во допир со вашата кожа обезбедува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, додека патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно можете да го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и прошетајте со стил низ урбаните градски улици. Спецификација:Машки дуксер – lifestyle Состав: 100% памукПатентМанжетни на ракавите.
Подетално

Champion NEON POLAR FULL ZIP е удобен машки lifestyle дуксер кој зрачи со класичност и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој Champion дуксер никогаш нема да излезе од мода. Изработката од врвен квалитет и мекиот и топол фротир, кој во допир со вашата кожа обезбедува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, додека патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно можете да го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и прошетајте со стил низ урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Патент
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 218887-BS501
  2.583 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223M603-05
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223M603-01
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Помош