Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
adidas ALL SZN
Женски дуксер
Код на производ:
(HN4228)
adidas

adidas ALL SZN

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALL SZN е женски lifestyle дуксер за целодневна удобност. Кога велиме дека овој дуксер ќе ве покрие со удобност, навистина го мислиме тоа. Со лежерен и подолг крој од стандардните дуксери, тој е одличен избор како дополнителен слој облека за време на постудените денови. Многу е прилагодлив, а во овој поглед можете да го носите со разни комбинации на облека, без разлика дали сте се одлучиле за спортски или некој друг стил. Спецификација: Женски дуксер Странични џебови Капуљача со врвка Стандарден крој Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ALL SZN е женски lifestyle дуксер за целодневна удобност. Кога велиме дека овој дуксер ќе ве покрие со удобност, навистина го мислиме тоа. Со лежерен и подолг крој од стандардните дуксери, тој е одличен избор како дополнителен слој облека за време на постудените денови. Многу е прилагодлив, а во овој поглед можете да го носите со разни комбинации на облека, без разлика дали сте се одлучиле за спортски или некој друг стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Странични џебови
 • Капуљача со врвка
 • Стандарден крој
 • Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0789
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0790
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош