Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
NIKE Tech Fleece M Joggers
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4495-208)
NIKE

NIKE Tech Fleece M Joggers

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike TECH FLEECE M JOGGERS се долен дел машки тренерки. Овие тренерки ви даваат целодневна удобност и имаат модерен крој со тесни ногавици, за издолжена, привлечна силуета. Тренерките се изработени од лесна, топла Tech Fleece ткаенина и има еластичен појас со учкур за совршено вклопување. Супериорната Nike Tech Fleece технологија го прави материјалот мек, лесен и топол. Ногавиците кои се стеснуваат кон стапалата носат модерен и привлечен изглед. Рачните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да ги чувате вашите мали предмети. Спецификација:Машки долен дел тренерки за тренингТесен крој за удобно чувствоЏебови Супериорна Nike Tech Fleece технологијаЕластичен појас со учкурЕластични делови на ногавицитеСостав: 66% памук, 34% полиестерМашинско перењеБоја: крем, кафеаваКод на производ: CU4495-208.
Подетално

Nike TECH FLEECE M JOGGERS се долен дел машки тренерки. Овие тренерки ви даваат целодневна удобност и имаат модерен крој со тесни ногавици, за издолжена, привлечна силуета. Тренерките се изработени од лесна, топла Tech Fleece ткаенина и има еластичен појас со учкур за совршено вклопување. Супериорната Nike Tech Fleece технологија го прави материјалот мек, лесен и топол. Ногавиците кои се стеснуваат кон стапалата носат модерен и привлечен изглед. Рачните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да ги чувате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за тренинг
 • Тесен крој за удобно чувство
 • Џебови
 • Супериорна Nike Tech Fleece технологија
 • Еластичен појас со учкур
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Машинско перење
 • Боја: крем, кафеава
 • Код на производ: CU4495-208

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош