Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
adidas Stadium Badge of Sport
Машки дуксер
Код на производ:
(HM7889)
adidas

adidas Stadium Badge of Sport

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Badge of Sport е машки дуксер кој е удобно спортско руно парче за целосна релаксација. Класичниот крој на моделот обезбедува целодневна удобност и урбан стил. Направен од голем процент на природен материјал, обезбедува издржливост дури и по многу перење и носење. Пријатната ткаенина прави да се чувствувате опуштено по напорниот ден. Кенгур џебот, ребрестите манжетни и капуљачата носат класичен спортски изглед и обезбедуваат дополнителна покриеност. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Кенгур џеб Состав: 77% памук, 23% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Badge of Sport е машки дуксер кој е удобно спортско руно парче за целосна релаксација. Класичниот крој на моделот обезбедува целодневна удобност и урбан стил. Направен од голем процент на природен материјал, обезбедува издржливост дури и по многу перење и носење. Пријатната ткаенина прави да се чувствувате опуштено по напорниот ден. Кенгур џебот, ребрестите манжетни и капуљачата носат класичен спортски изглед и обезбедуваат дополнителна покриеност.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK4474
  4.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK2159
  3.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK2161
  3.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.688 ДЕН
  Помош