Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HL9375)
adidas

adidas BrandLove

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BrandLove се машки lifestyle долен дел тренерки со џебови. Како што веќе знаете, adidas сака да експериментира со боите, бидејќи секогаш испаѓа дека тоа е одлична идеја и уште подобро модно парче. Визуелно се истакнуваат, но никогаш не ја занемаруваат удобноста. Со карго џебови со патент, подеднакво се добри за прошетки во природа во текот на зимата, како и за извршување на сите обврски низ градот. Спецификација: Машки долен дел тренерки Карго џебови Еластичен појас со учкур Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas BrandLove се машки lifestyle долен дел тренерки со џебови. Како што веќе знаете, adidas сака да експериментира со боите, бидејќи секогаш испаѓа дека тоа е одлична идеја и уште подобро модно парче. Визуелно се истакнуваат, но никогаш не ја занемаруваат удобноста. Со карго џебови со патент, подеднакво се добри за прошетки во природа во текот на зимата, како и за извршување на сите обврски низ градот.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош