Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
Женски шушкавец за трчање
Код на производ:
(HK8983)
adidas

adidas Run Fast

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална цена
6.288 ДЕН
Цена со попуст
5.030 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Fast е женска јакна дизајнирана за трчање. Целосното затворање со патент го прави погодно за брзо и лесно облекување. Капуљачата ќе ве заштити од лошите временски услови. Не дозволувајте ветровитото време да ве задржи дома и да ви го ускрати задоволството од физичката активност. Страничните џебови со патент ќе ги задржат сите ваши ситни заедно. На располагање ви е и џеб за телефон за да можете целосно да се предадете на патеката. Технологијата WIND.RDY ќе ве заштити од ветерот и ќе ви помогне да го задржите фокусот. Спецификација: Женска јакна Патент Капуљача Џебови Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.
Подетално

adidas Run Fast е женска јакна дизајнирана за трчање. Целосното затворање со патент го прави погодно за брзо и лесно облекување. Капуљачата ќе ве заштити од лошите временски услови. Не дозволувајте ветровитото време да ве задржи дома и да ви го ускрати задоволството од физичката активност. Страничните џебови со патент ќе ги задржат сите ваши ситни заедно. На располагање ви е и џеб за телефон за да можете целосно да се предадете на патеката. Технологијата WIND.RDY ќе ве заштити од ветерот и ќе ви помогне да го задржите фокусот.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Патент
 • Капуљача
 • Џебови
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шушкавец
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош