Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA223M614-62)
UMBRO

UMBRO DIAMOND

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UMBRO DIAMOND е машки дуксер со капуљача наменет за фудбал. Без разлика дали играте фудбал или шетате по градските улици, облечете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Изработен е од лесен материјал кој ви обезбедува беспрекорно чувство на удобност. Дискретната графика на предната десна страна јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Страничните џебови со патент се тука за вашите ситници, а отворот на дуксерот можете лесно да го прилагодите со патент кој минува по целата должина на дуксерот. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Состав: 78% памук, 17% полиестер и 5% еластин Патент со целосна должина Странични џебови со патент UMBRO лого Манжетни на ракавите.
Подетално

UMBRO DIAMOND е машки дуксер со капуљача наменет за фудбал. Без разлика дали играте фудбал или шетате по градските улици, облечете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Изработен е од лесен материјал кој ви обезбедува беспрекорно чувство на удобност. Дискретната графика на предната десна страна јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Страничните џебови со патент се тука за вашите ситници, а отворот на дуксерот можете лесно да го прилагодите со патент кој минува по целата должина на дуксерот.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Состав: 78% памук, 17% полиестер и 5% еластин
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови со патент
 • UMBRO лого
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA223M605-02
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер UMA223M601-02
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA223M600-3C
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Помош