Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Icon Clash
NIKE Dri-FIT Icon Clash
NIKE Dri-FIT Icon Clash
NIKE Dri-FIT Icon Clash
NIKE Dri-FIT Icon Clash
NIKE Dri-FIT Icon Clash
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ6375-530)
NIKE

NIKE Dri-FIT Icon Clash

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Icon Clash женската маица за трчање е дизајнирана за сите што сакаат најдобри резултати. Останете во форма, пронајдете ја вашата внатрешна инспирација и станете стилска икона. Играјте според сопствените правила кои не познаваат граници. Вашиот сојузник на тој пат е Nike Dri-Fit Icon Clash. Прицврстувањето на патент ви дава можност да ја одредите длабочината на деколтето и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви во текот на вашата активност. Спецификација: Женска маица за трчање Кратки ракави Dri-Fit технологија Машинско перење Класичен крој Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Icon Clash женската маица за трчање е дизајнирана за сите што сакаат најдобри резултати. Останете во форма, пронајдете ја вашата внатрешна инспирација и станете стилска икона. Играјте според сопствените правила кои не познаваат граници. Вашиот сојузник на тој пат е Nike Dri-Fit Icon Clash. Прицврстувањето на патент ви дава можност да ја одредите длабочината на деколтето и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви во текот на вашата активност.
Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Кратки ракави
 • Dri-Fit технологија
 • Машинско перење
 • Класичен крој
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош