Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
NIKE Therma
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6618-010)
NIKE

NIKE Therma

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma-Fit машките долен дел тренерки дизајнирани за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат на отворено или во теретана. Вашите тренинзи не престануваат кога ќе започне студеното време. Материјалот ја обезбедува потребната удобност и ја регулира топлината за повеќе повторувања дури и при поекстремни временски услови. Интересен камуфлажен принт е инспириран од британската воена униформа. Кројот обезбедува слобода на движење. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање на природната топлина, така што ќе останете стоплени дури и при постудено време. Џебот во пределот на задниот десен колк е интересен моден детал кој безбедно ќе ги чува вашите ситни предмети. Еластичниот појас се прилагодува на обемот на половината. Спецификација: Машки долен дел тренерката за тренинг Странични џебови Еластичен појас Технологија Therma-Fit Заден џеб Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Therma-Fit машките долен дел тренерки дизајнирани за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат на отворено или во теретана. Вашите тренинзи не престануваат кога ќе започне студеното време. Материјалот ја обезбедува потребната удобност и ја регулира топлината за повеќе повторувања дури и при поекстремни временски услови. Интересен камуфлажен принт е инспириран од британската воена униформа. Кројот обезбедува слобода на движење. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање на природната топлина, така што ќе останете стоплени дури и при постудено време. Џебот во пределот на задниот десен колк е интересен моден детал кој безбедно ќе ги чува вашите ситни предмети. Еластичниот појас се прилагодува на обемот на половината.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерката за тренинг
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Технологија Therma-Fit
 • Заден џеб
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош