Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(DM7767-010)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT се женски полудлабоки хеланки за трчање. Обезбедуваат пријатно чувство со технологијата за отфрлање на пот, која е одговорна да ве одржува суви дури и по интензивен тренинг. Скриениот страничен џеб ви овозможува безбедно да складирате мали предмети без кои не можете да ја напуштите куќата. Средната висина на струкот совршено ја нагласува вашата фигура. Ногавиците со должина од 7/8 дополнително го подигаат нивото на удобност. Nike Swoosh логото дава ефектен стил на овие хеланки. Спецификација: Женски хеланки Ногавици 7/8 Полувисок струк Nike лого Состав: 80% полиестер, 20% спандекс.
Подетално

Nike Dri-FIT се женски полудлабоки хеланки за трчање. Обезбедуваат пријатно чувство со технологијата за отфрлање на пот, која е одговорна да ве одржува суви дури и по интензивен тренинг. Скриениот страничен џеб ви овозможува безбедно да складирате мали предмети без кои не можете да ја напуштите куќата. Средната висина на струкот совршено ја нагласува вашата фигура. Ногавиците со должина од 7/8 дополнително го подигаат нивото на удобност. Nike Swoosh логото дава ефектен стил на овие хеланки.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Ногавици 7/8
 • Полувисок струк
 • Nike лого
 • Состав: 80% полиестер, 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош