Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски дуксер
Код на производ:
(DQ8940-072)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear маицата со долги ракави за тинејџери е тука за да ви обезбеди целодневна удобност. Доаѓаат студени денови, а вие сè уште поминувате време во парк и на игралиште? Топлиот Fleece материјал го продолжува вашиот престој надвор и ви го ја обезбедува потребната топлина. Патентот го олеснува облекувањето и соблекувањето, па подготовката за авантура никогаш не била полесна. Покрај тоа, широкиот крој нуди можност за слоевито облекување, па под неа можете да облечете дополнително парче облека. Учкурот во пределот на половината ви овозможува да ја прилагодите според вашите потреби. Спецификација: Маица со долги ракави за тинејџерки Широк крој Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear маицата со долги ракави за тинејџери е тука за да ви обезбеди целодневна удобност. Доаѓаат студени денови, а вие сè уште поминувате време во парк и на игралиште? Топлиот Fleece материјал го продолжува вашиот престој надвор и ви го ја обезбедува потребната топлина. Патентот го олеснува облекувањето и соблекувањето, па подготовката за авантура никогаш не била полесна. Покрај тоа, широкиот крој нуди можност за слоевито облекување, па под неа можете да облечете дополнително парче облека. Учкурот во пределот на половината ви овозможува да ја прилагодите според вашите потреби.
Спецификација:

 • Маица со долги ракави за тинејџерки
 • Широк крој
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош