Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ski Jumpsuit
ELLESSE Ski Jumpsuit
ELLESSE Ski Jumpsuit
ELLESSE Ski Jumpsuit
Детски комбинезон
Код на производ:
(ELA223G001-08)
ELLESSE

ELLESSE Ski Jumpsuit

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1Y 9-12м
 • 1.5Y 1"Y
 • 2Y 18-24м
 • 2.5Y 2"Y
 • 3Y 2-3г.
 • 3.5Y 3"Y
 • 4Y 3-4г.
 • 4.5Y 4"Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5"Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6"Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1Y 9-12м
1"Y
2Y 18-24м
2"Y
3Y 2-3г.
3"Y
4Y 3-4г.
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош