Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DN3201-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC е детска тренерка со карактеристики на клубот со кој луѓето од светот на фудбалот се многу горди. Комбинација на удобност и топлина, заедно со истакнување на гордоста на вашиот омилен клуб. Страничните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши предмети безбедни. Можете да го гледате спортот што се гледа низ целиот свет во одлична опрема и да се чувствувате како да сте дел од најдобриот фудбалски тим. Спецификација: Детска тренерка Странични џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Liverpool FC е детска тренерка со карактеристики на клубот со кој луѓето од светот на фудбалот се многу горди. Комбинација на удобност и топлина, заедно со истакнување на гордоста на вашиот омилен клуб. Страничните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши предмети безбедни. Можете да го гледате спортот што се гледа низ целиот свет во одлична опрема и да се чувствувате како да сте дел од најдобриот фудбалски тим.
Спецификација:

 • Детска тренерка
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош