Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Женски хеланки
Код на производ:
(DM7278-010)
NIKE

NIKE One

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike One се женски, спортски хеланки со висок струк и интересен принт. Поместете ги вашите граници на издржливост благодарение на удобноста што ја овозможуваат овие хеланки. Тие се одличен избор за секаков вид на тренинг или едноставно уживање во слободното време. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот или која било друга физичка активност. Тесниот крој ќе придонесе за ласкав изглед и лесно прилагодување на вашата фигура. Во пределот на половината има 2 скриени џебови за да можете да ги складирате најпотребните ситници што ги носите со себе. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Внатрешни џебови Состав: 79% полиестер, 21% спандекс.
Подетално

Nike One се женски, спортски хеланки со висок струк и интересен принт. Поместете ги вашите граници на издржливост благодарение на удобноста што ја овозможуваат овие хеланки. Тие се одличен избор за секаков вид на тренинг или едноставно уживање во слободното време. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот или која било друга физичка активност. Тесниот крој ќе придонесе за ласкав изглед и лесно прилагодување на вашата фигура. Во пределот на половината има 2 скриени џебови за да можете да ги складирате најпотребните ситници што ги носите со себе.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Внатрешни џебови
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош