Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
adidas Optime
Женски хеланки
Код на производ:
(HL8645)
adidas

adidas Optime

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Optime се женски хеланки за тренинг со тесен крој и врвна удобност. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се вашиот идеален сојузник. Започнете го денот енергично со овие хеланки направени од мека ткаенина. Претежно се направени од рециклиран полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична удобност и комфор кои ги заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки за тренинг. Технологијата AEROREADY која ја отстранува влагата од кожата ќе ве одржува суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности за време на тренингот. Еластинот во овие хеланки обезбедува одлично вклопување, дава слобода на движење и спречува поместување на хеланките дури и за време на најинтензивните вежби. На самиот крај на левата ногавица има дискретно adidas лого. Со купување на овие хеланки ќе ја поддржите кампањата за поздрава животна средина. Спецификација: Женски хеланки Рециклиран полиестер Еластичен појас Состав: 76% полиестер и 24% еластин.
Подетално

adidas Optime се женски хеланки за тренинг со тесен крој и врвна удобност. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се вашиот идеален сојузник. Започнете го денот енергично со овие хеланки направени од мека ткаенина. Претежно се направени од рециклиран полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична удобност и комфор кои ги заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки за тренинг. Технологијата AEROREADY која ја отстранува влагата од кожата ќе ве одржува суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности за време на тренингот. Еластинот во овие хеланки обезбедува одлично вклопување, дава слобода на движење и спречува поместување на хеланките дури и за време на најинтензивните вежби. На самиот крај на левата ногавица има дискретно adidas лого. Со купување на овие хеланки ќе ја поддржите кампањата за поздрава животна средина.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Рециклиран полиестер
 • Еластичен појас
 • Состав: 76% полиестер и 24% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош