Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM3094-063)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.851 ДЕН
Заштеда: 539 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan x Paris Saint-Germain се машки долен дел тренерки. Уживајте во удобноста без да се откажете од добро стилизираните комбинации на облека. Направени се од француски фротир, кој ги прави цврсти и малку потешки, но сепак погодни за потопло време. Графиката и карактеристиките ја истакнуваат соработката на Jordan и PSG. Џебовите со патент се безбедно место за складирање на сите ваши предмети. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас со учкур Еластични делови на ногавиците Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Jordan x Paris Saint-Germain се машки долен дел тренерки. Уживајте во удобноста без да се откажете од добро стилизираните комбинации на облека. Направени се од француски фротир, кој ги прави цврсти и малку потешки, но сепак погодни за потопло време. Графиката и карактеристиките ја истакнуваат соработката на Jordan и PSG. Џебовите со патент се безбедно место за складирање на сите ваши предмети.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас со учкур
 • Еластични делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош