Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC7207-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece детските долен дел тренерки за девојчиња се неверојатно удобни и совршени за секој ден. Изработени се од меко руно, и нивната најважна задача е да обезбеди удобност и топло чувство. Францускиот фротир од кој се направени е мека и мазна однадвор, а нежна и пријатна однатре. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување. Спецификација: Детски lifestyle долен дел тренерки за девојчиња Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Странични џебови Ребрести делови на ногавиците Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece детските долен дел тренерки за девојчиња се неверојатно удобни и совршени за секој ден. Изработени се од меко руно, и нивната најважна задача е да обезбеди удобност и топло чувство. Францускиот фротир од кој се направени е мека и мазна однадвор, а нежна и пријатна однатре. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување.
Спецификација:

 • Детски lifestyle долен дел тренерки за девојчиња
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Странични џебови
 • Ребрести делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош