Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Superset
NIKE Dri-FIT Superset
NIKE Dri-FIT Superset
NIKE Dri-FIT Superset
NIKE Dri-FIT Superset
NIKE Dri-FIT Superset
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(CZ1219-334)
NIKE

NIKE Dri-FIT Superset

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Superset е машка маица за тренинг. Оваа маица ви дава мазно чувство без затегнување или ограничување на вашите движења додека го давате вашиот максимум на тренингот. Дизајнот според кој се отстрануваат шевовите од рамената заедно со страничните отвори на работ ви остава целосен опсег на движење без никакво ограничување. Прозрачната ткаенина (која содржи најмалку 50% рециклиран полиестер) од која е направена оваа маица ви помага да останете суви и свежи. Спецификација: Машка маица за тренинг Модел: стандарден крој - за опуштено, лесно чувство Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Superset е машка маица за тренинг. Оваа маица ви дава мазно чувство без затегнување или ограничување на вашите движења додека го давате вашиот максимум на тренингот. Дизајнот според кој се отстрануваат шевовите од рамената заедно со страничните отвори на работ ви остава целосен опсег на движење без никакво ограничување. Прозрачната ткаенина (која содржи најмалку 50% рециклиран полиестер) од која е направена оваа маица ви помага да останете суви и свежи.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Модел: стандарден крој - за опуштено, лесно чувство
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош