Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
Машка маица за трчање
Код на производ:
(HE2474)
adidas

adidas Run icon

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Icon е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Оваа маица со тесен крој обезбедува лесно чувство кое придонесува за максимален фокус за време на тренингот. AEROREADY технологијата ќе се погрижи да останете свежи и суви од самиот почеток, до самиот крај на секоја физичка активност. Рефлектирачките детали ќе ја зголемат видливоста во сите услови. Направена е од најмалку 60% рециклиран материјал и е дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Тесен крој AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Run Icon е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Оваа маица со тесен крој обезбедува лесно чувство кое придонесува за максимален фокус за време на тренингот. AEROREADY технологијата ќе се погрижи да останете свежи и суви од самиот почеток, до самиот крај на секоја физичка активност. Рефлектирачките детали ќе ја зголемат видливоста во сите услови. Направена е од најмалку 60% рециклиран материјал и е дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Тесен крој
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош