Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DR5526-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.411 ДЕН
Заштеда: 379 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain машките долен дел тренерки се изработени од меко руно и имаат модерен дизајн, така што ќе ви биде удобно од спортскиот терен до градските улици. Еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги покажете вашите патики или копачки додека играте за вашиот тим. Мазна однадвор и удобно одвнатре, лесната ткаенина нуди мекост и топлина. Џебовите со патент безбедно ги чуваат вашите најважни работи. Спецификација: Standard fit Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain машките долен дел тренерки се изработени од меко руно и имаат модерен дизајн, така што ќе ви биде удобно од спортскиот терен до градските улици. Еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги покажете вашите патики или копачки додека играте за вашиот тим. Мазна однадвор и удобно одвнатре, лесната ткаенина нуди мекост и топлина. Џебовите со патент безбедно ги чуваат вашите најважни работи.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош