Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DQ4757-358)
NIKE

NIKE Dri-FIT Run Division Rise 365

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
3.051 ДЕН
Заштеда: 339 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Run Division Rise 365 машката маица е маица за 365 дена од годината на трим патеката. Дизајнирана е да обезбеди поддршка од почетната линија до целта. Рефлектирачкиот принт ве прави забележливи каде ѝ да трчате. Лесна и прозрачна ви овозможува непречени движења. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели овозможуваат воздухот да тече слободно. Nike Running Division ременот на вратот го истакнува вашиот спортски дух.Спецификација: Машка маица Dri Fit технологија Рефлектирачка графика Состав: 100 % полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Run Division Rise 365 машката маица е маица за 365 дена од годината на трим патеката. Дизајнирана е да обезбеди поддршка од почетната линија до целта. Рефлектирачкиот принт ве прави забележливи каде ѝ да трчате. Лесна и прозрачна ви овозможува непречени движења. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели овозможуваат воздухот да тече слободно. Nike Running Division ременот на вратот го истакнува вашиот спортски дух.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Dri Fit технологија
 • Рефлектирачка графика
 • Состав: 100 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош