Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DV0336-652)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
4.311 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали ги носите додека вежбате танц дома или во студио, ткаенината од руно и поширокиот крој на Nike Sportswear женските долен дел тренерки ви даваат удобно, топло покривање и многу простор за движење. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува лесно вклопување, а нагласеното Nike лого дава модерен шмек и го издигнува изгледот на ова класично парче облека на повисоко ниво. Спецификација: Женски долен дел тренерки Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Без разлика дали ги носите додека вежбате танц дома или во студио, ткаенината од руно и поширокиот крој на Nike Sportswear женските долен дел тренерки ви даваат удобно, топло покривање и многу простор за движење. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува лесно вклопување, а нагласеното Nike лого дава модерен шмек и го издигнува изгледот на ова класично парче облека на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош