Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки дуксер
Код на производ:
(DN1317-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е машки дуксер за фудбал. Дуксерот ќе ве загрее додека се подготвувате да трчате на теренот или додека го бодрите вашиот тим од клупата. Предниот џеб овозможува безбедно складирање на ситници. Францускиот фротир има мека завршница и ви дава удобно чувство. Карактеристиките на PSG клубот ја истакнуваат вашата гордост и љубов кон овој клуб. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е машки дуксер за фудбал. Дуксерот ќе ве загрее додека се подготвувате да трчате на теренот или додека го бодрите вашиот тим од клупата. Предниот џеб овозможува безбедно складирање на ситници. Францускиот фротир има мека завршница и ви дава удобно чувство. Карактеристиките на PSG клубот ја истакнуваат вашата гордост и љубов кон овој клуб.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош