Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ4081-435)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.951 ДЕН
Заштеда: 439 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се машки долен дел тренерки со за класична удобност. Облечете го овој долен дел и искусете ја удобноста кој го направи оваа парче еден од нашите најбарани модели. Разиграните графики предизвикуваат забава и оптимизам за да бидете насмеани цел ден. Искомбинирајте го со вашите омилени Nike патики и уживајте во претстојниот ден. Мазна однадвор и мека одвнатре, меката ткаенина е нашиот омилен материјал за зимски парчиња. Еластичниот појас со надворешен учкур ви овозможува лесно да го прилагодите и да го персонализирате вклопувањето. Џебовите обложени со памук обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи.Спецификација: Машки долен дел тренерки - lifestyle Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Еластични манжетни на ногавиците Два странични и заден џеб Извезена Nike графика Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear се машки долен дел тренерки со за класична удобност. Облечете го овој долен дел и искусете ја удобноста кој го направи оваа парче еден од нашите најбарани модели. Разиграните графики предизвикуваат забава и оптимизам за да бидете насмеани цел ден. Искомбинирајте го со вашите омилени Nike патики и уживајте во претстојниот ден. Мазна однадвор и мека одвнатре, меката ткаенина е нашиот омилен материјал за зимски парчиња. Еластичниот појас со надворешен учкур ви овозможува лесно да го прилагодите и да го персонализирате вклопувањето. Џебовите обложени со памук обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Еластични манжетни на ногавиците
 • Два странични и заден џеб
 • Извезена Nike графика
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош