Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски дуксер
Код на производ:
(CJ7861-414)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club е детски дуксер со капуљача за тинејџери. Овој дуксер со класичен крој носи храбар уличен стил и истовремено обезбедува удобност и топлина. Изработена од мека фротир ткаенина, внесува удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Ткаенината е мазна однадвор и супер мека одвнатре. Капуљачата со учкури ве штити од надворешни влијанија и лесно се персонализира. Nike Sportswear Club Fleece е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или само го сакате неприкосновениот спортски стил. Спецификација: Детски дуксер со капуљача за тинејџери Капуљача со учкури Состав: 80% памук и 20% полиестер Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Club е детски дуксер со капуљача за тинејџери. Овој дуксер со класичен крој носи храбар уличен стил и истовремено обезбедува удобност и топлина. Изработена од мека фротир ткаенина, внесува удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Ткаенината е мазна однадвор и супер мека одвнатре. Капуљачата со учкури ве штити од надворешни влијанија и лесно се персонализира. Nike Sportswear Club Fleece е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или само го сакате неприкосновениот спортски стил.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за тинејџери
 • Капуљача со учкури
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош