Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машка јакна
Код на производ:
(DM6619-011)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машка јакна дизајнирана за денови исполнети со тренинг и акција. Производот е направен од 100% рециклиран полиестер, а материјалот е неверојатно удобен и содржи технологија за апсорпција на пот. Патентот со целосна должина овозможува брзо и лесно облекување, додека страничните џебови се одговорни за безбедноста на сите ваши ситници. Nike логото во горниот лев агол зрачи со спортски, софистициран стил. Крагната изгледа елегантно, а од друга страна не ви лишува од удобност, туку само придонесува за дизајнот. Спецификација: Машка јакна Странични џебови Nike лого Патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT е машка јакна дизајнирана за денови исполнети со тренинг и акција. Производот е направен од 100% рециклиран полиестер, а материјалот е неверојатно удобен и содржи технологија за апсорпција на пот. Патентот со целосна должина овозможува брзо и лесно облекување, додека страничните џебови се одговорни за безбедноста на сите ваши ситници. Nike логото во горниот лев агол зрачи со спортски, софистициран стил. Крагната изгледа елегантно, а од друга страна не ви лишува од удобност, туку само придонесува за дизајнот.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Странични џебови
 • Nike лого
 • Патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош