Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(CHA223G802-8U)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маицата се одликува со долги ракави и засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и обезбедува долготрајност. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или се играте пред зградата. Champion логото во централниот дел на маицата придонесува за целокупната естетика на овој модел. Спецификација: Маица за девојчиња Долги ракави Champion лого Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маицата се одликува со долги ракави и засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и обезбедува долготрајност. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или се играте пред зградата. Champion логото во централниот дел на маицата придонесува за целокупната естетика на овој модел.
Спецификација:

 • Маица за девојчиња
 • Долги ракави
 • Champion лого
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош