Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DN1265-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.951 ДЕН
Заштеда: 439 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain се долен дел машки тренерки за фудбал. Растегливата ткаенина одлично се вклопува и дава целосна слобода на движење. Тесниот, аеродинамичен крој ви дава можност за брзи дриблинзи и да станете вистинска ѕвезда на натпреварот. Направени се со висока содржина на полиестер и познатата Jordan Dri-FIT технологија, која ја отстранува потта од вашата кожа, со што ќе бидете суви и свежи во текот на денот. Лесно се одржува, со перење во машина за перење. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови со патент Состав: 91% полиестер и 9% спандекс Dri-FIT технологија Машинско перење.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain се долен дел машки тренерки за фудбал. Растегливата ткаенина одлично се вклопува и дава целосна слобода на движење. Тесниот, аеродинамичен крој ви дава можност за брзи дриблинзи и да станете вистинска ѕвезда на натпреварот. Направени се со висока содржина на полиестер и познатата Jordan Dri-FIT технологија, која ја отстранува потта од вашата кожа, со што ќе бидете суви и свежи во текот на денот. Лесно се одржува, со перење во машина за перење.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 91% полиестер и 9% спандекс
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош