Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки дрес
Код на производ:
(DN1271-011)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е машка маица за фудбал дизајнирана за вашето спортско задоволство. Специјално дизајнирана за фудбалските ѕвезди во подем, ве мотивира да ја подигнете вашата игра на повисоко ниво. Овој модел се одликува со долги ракави и со краток патент за прилагодување на отвореноста и скриените дупки на палецот што ги задржуваат ракавите на место додека се движите. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, и ви помага да останете суви и свежи. Изгледот на оваа маица е инспириран од брзината и е моделиран на маиците што ги носат професионалните фудбалери за време на тренинзите. Спецификација: Машка маица за фудбал Долги ракави Dri-FIT технологија Скриени дупки за палецот Тесен крој.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е машка маица за фудбал дизајнирана за вашето спортско задоволство. Специјално дизајнирана за фудбалските ѕвезди во подем, ве мотивира да ја подигнете вашата игра на повисоко ниво. Овој модел се одликува со долги ракави и со краток патент за прилагодување на отвореноста и скриените дупки на палецот што ги задржуваат ракавите на место додека се движите. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, и ви помага да останете суви и свежи. Изгледот на оваа маица е инспириран од брзината и е моделиран на маиците што ги носат професионалните фудбалери за време на тренинзите.
Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Долги ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Скриени дупки за палецот
 • Тесен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош