Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
adidas 4MCTE
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HI5388)
adidas

adidas 4MCTE

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
4.150 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 4MCTE се долен дел тренерки за мажи. Тренерки кои се направени така што ќе ви овозможат само максимално задоволство. Можете да трчате во нив, но можете и едноставно да уживате во слободното време. Појасот со учкур придонесува за подигање на удобноста на повисоко ниво. Рефлектирачките детали ќе ја подобрат видливоста дури и за време на вечерните спортски активности. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови со патент adidas лого Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин.
Подетално

adidas 4MCTE се долен дел тренерки за мажи. Тренерки кои се направени така што ќе ви овозможат само максимално задоволство. Можете да трчате во нив, но можете и едноставно да уживате во слободното време. Појасот со учкур придонесува за подигање на удобноста на повисоко ниво. Рефлектирачките детали ќе ја подобрат видливоста дури и за време на вечерните спортски активности.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови со патент
 • adidas лого
 • Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош