Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD6285-326)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
3.051 ДЕН
Заштеда: 339 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од игралиштето до теренот, Nike Sportswear детските карго панталони за тинејџери се подготвени за авантура. Најлонската ткаенина е лесна и издржлива. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно и персонализирано вклопување, додека еластичните делови на ногавиците овозможуваат вашите патики да бидат истакнати во прв план. Џебовите нудат доволно простор за складирање на сите потребни ситници, за тинејџерите да можат безгрижно и неоптоварено да уживаат во играта. Спецификација: Широк крој Карго џебови Предни џебови Еластичен адаптибилен појас Еластични делови на ногавиците Машинско перење Состав: 100% најлон.
Подетално

Од игралиштето до теренот, Nike Sportswear детските карго панталони за тинејџери се подготвени за авантура. Најлонската ткаенина е лесна и издржлива. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно и персонализирано вклопување, додека еластичните делови на ногавиците овозможуваат вашите патики да бидат истакнати во прв план. Џебовите нудат доволно простор за складирање на сите потребни ситници, за тинејџерите да можат безгрижно и неоптоварено да уживаат во играта.
Спецификација:

 • Широк крој
 • Карго џебови
 • Предни џебови
 • Еластичен адаптибилен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош