Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Детски хеланки
Код на производ:
(DM8530-010)
NIKE

NIKE Pro

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
2.061 ДЕН
Заштеда: 229 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro се детски хеланки за чувство на дополнителна топлина, без разлика дали ги носите под тренерки или шорцеви, тие совршено ќе се прилепат за вашето тело. Тесниот крој ќе се погрижи да немате никакви дистракции додека сте на теренот. NIKE PRO обележјето ви кажува дека не сте пробале ништо поудобно. Долгите ногавици со Nike Swoosh логото зрачат со спортски и професионален изглед. Технологијата Dri-FIT е одговорна за тоа што последната капка пот ќе се биде подалеку од вас. Спецификација: Детски хеланки Еластичен појас Машинско перење Состав: 90% полиестер, 10% спандекс.
Подетално

Nike Pro се детски хеланки за чувство на дополнителна топлина, без разлика дали ги носите под тренерки или шорцеви, тие совршено ќе се прилепат за вашето тело. Тесниот крој ќе се погрижи да немате никакви дистракции додека сте на теренот. NIKE PRO обележјето ви кажува дека не сте пробале ништо поудобно. Долгите ногавици со Nike Swoosh логото зрачат со спортски и професионален изглед. Технологијата Dri-FIT е одговорна за тоа што последната капка пот ќе се биде подалеку од вас.

 • Спецификација:
 • Детски хеланки
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки CK4546-010
  Nike B NP TIGHT се хеланки за тренинг за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Хеланкит...
  1.881 ДЕН
  Заштеда 10%
  2.090 ДЕН
  Помош