Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ4665-412)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece+ Revival

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece Revival се машки долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или одмарате по напорниот ден. Обезбедете си парче од нашата најпродавана колекција. Моделот е направен од рециклирани материјали, а со купувањето на овој модел учествувате во зачувување на нашата животна средина. Логото кое ја краси левата ногавица е создадено со рециклирање. Неверојатно удобни и пријатни, тие се добар избор за секојдневно носење. Меки и топли, идеални се за пониски температури. Интересната боја, дава изглед на избледен и измиен ефект и е идеална за истакнување на кежуал стил. Тие се дизајнирани така да се стеснуваат од колковите до манжетните и затоа лесно ќе ја нагласат вашата силуета. Спецификација: Машки долен дел тренерки за секој ден Џебови на колковите Еластичен појас со прилагодлив учкур Лого на ногавицата Состав: 77% памук, 23 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece Revival се машки долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или одмарате по напорниот ден. Обезбедете си парче од нашата најпродавана колекција. Моделот е направен од рециклирани материјали, а со купувањето на овој модел учествувате во зачувување на нашата животна средина. Логото кое ја краси левата ногавица е создадено со рециклирање. Неверојатно удобни и пријатни, тие се добар избор за секојдневно носење. Меки и топли, идеални се за пониски температури. Интересната боја, дава изглед на избледен и измиен ефект и е идеална за истакнување на кежуал стил. Тие се дизајнирани така да се стеснуваат од колковите до манжетните и затоа лесно ќе ја нагласат вашата силуета.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за секој ден
 • Џебови на колковите
 • Еластичен појас со прилагодлив учкур
 • Лого на ногавицата
 • Состав: 77% памук, 23 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош