Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
Женски хеланки
Код на производ:
(HK9681)
adidas

adidas Loungewear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Loungewear се женски хеланки кои можете да ги носите во сите релаксирачки прилики, но се совршени и за тренинг. Растегливиот материјал од кој се направени ви носи целодневна удобност и непречена слобода на движење. Еластичниот појас во пределот на половината обезбедува совршено покривање и ги спречува непотребните поместувања. Малото adidas лого и омилените adidas пруги се симбол на вистински спортски стил. Овие хеланки ќе ви обезбедат целодневна удобност. Спецификација: Женски хеланки adidas 3-Stripes Длабок струк Состав: 93% памук, 7% еластин.
Подетално

adidas Loungewear се женски хеланки кои можете да ги носите во сите релаксирачки прилики, но се совршени и за тренинг. Растегливиот материјал од кој се направени ви носи целодневна удобност и непречена слобода на движење. Еластичниот појас во пределот на половината обезбедува совршено покривање и ги спречува непотребните поместувања. Малото adidas лого и омилените adidas пруги се симбол на вистински спортски стил. Овие хеланки ќе ви обезбедат целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • adidas 3-Stripes
 • Длабок струк
 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош