Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
adidas Aeroready Chalk
Код на производ:
(HN8535)
adidas

adidas Aeroready Chalk

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS7\. XS7"
 • XS9\. XS9"
 • S 7\. S
 • S 9\. S 9"
 • M 7\. M
 • M 9\. M 9"
 • L 7\. L
 • L 9\. L 9"
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL9"
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Aeroready Chalk машките шорцеви за тренинг се достапни во две должини. Изработени се од рециклиран материјал чиј дизајн е инспириран од машката сила и кревањето на тегови. Еластичниот појас се прилагодува на обемот на половината, кој се менува поради стекнување мускулната маса. Набавете си го ова парче и бидете подготвени за кардио или Hiit тренинзи. Непречениот тренинг е загарантиран во удобноста на овие adidas шорцеви. Технологијата Aeroready која ја апсорбира влагата ве одржува суви дури и кога ѕвони потсетникот за крајот на тренингот. Рефлектирачкото лого и принтот инспирирани од пишувањето со креда му даваат интересен изглед на овој модел. Направен од 100% рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Aeroready технологија Странични џебови Еластичен појас со учкур Рефлектирачко лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Aeroready Chalk машките шорцеви за тренинг се достапни во две должини. Изработени се од рециклиран материјал чиј дизајн е инспириран од машката сила и кревањето на тегови. Еластичниот појас се прилагодува на обемот на половината, кој се менува поради стекнување мускулната маса. Набавете си го ова парче и бидете подготвени за кардио или Hiit тренинзи. Непречениот тренинг е загарантиран во удобноста на овие adidas шорцеви. Технологијата Aeroready која ја апсорбира влагата ве одржува суви дури и кога ѕвони потсетникот за крајот на тренингот. Рефлектирачкото лого и принтот инспирирани од пишувањето со креда му даваат интересен изглед на овој модел. Направен од 100% рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Aeroready технологија
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Рефлектирачко лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS7"
  XS9"
  S 7" S
  S 9"
  M 7" M
  M 9"
  L 7" L
  L 9"
  XL7" XL
  XL9"
  2XL7 2XL
  2XL9
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош