Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DX2320-351)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential женскиот долнен дел тренерки е парче облека кое секогаш го имаме во плакарот и кое секогаш ни е потребно. Ова е класичен модел кој е безвременски. Неговата функционалност овозможува лесно да се трансформира од парче што го носиме низ домот во модел кој е дел од урбаниот стил на облека. Изработен е од меко руно, кое е идеален материјал за постудено време. Еластичниот појас се прилагодува на индивидуалните потреби, така што можете сами да ја прилагодите висината и обемот на половината. Ребрестите делови на ногавиците во пределот на глуждот придонесуваат за дополнително покривање. Страничните џебови се секогаш добро решение кога брзате да излезете од дома и да ги складирате сите ситници.Спецификација: Женски долен дел тренерки за секој ден Машинско перење Ребрести делови на ногавиците Извезено Nike лого Странични џебови Еластичен појас Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essential женскиот долнен дел тренерки е парче облека кое секогаш го имаме во плакарот и кое секогаш ни е потребно. Ова е класичен модел кој е безвременски. Неговата функционалност овозможува лесно да се трансформира од парче што го носиме низ домот во модел кој е дел од урбаниот стил на облека. Изработен е од меко руно, кое е идеален материјал за постудено време. Еластичниот појас се прилагодува на индивидуалните потреби, така што можете сами да ја прилагодите висината и обемот на половината. Ребрестите делови на ногавиците во пределот на глуждот придонесуваат за дополнително покривање. Страничните џебови се секогаш добро решение кога брзате да излезете од дома и да ги складирате сите ситници.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Машинско перење
 • Ребрести делови на ногавиците
 • Извезено Nike лого
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош