Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
NIKE ODP
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ8741-010)
NIKE

NIKE ODP

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.681 ДЕН
Заштеда: 409 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ODP долниот дел тренерки за тинејџери се идеални за сите прилики, училишни и воннаставни активности. Авантурата може да започне од моментот кога ќе заѕвони алармот за будење. Целодневната игра е поубава кога ќе скокнете во моделот Nike ODP. Кроени се со два заечени панели и две комбинации на материјали. Различните ткаенини и многуте џебови го подигаат ова парче на повисоко ниво и го прават вашето истражување поинтересно. Супер-мекото руно ја обезбедува потребната топлина, додека ткаенината во горниот дел е мазна и издржлива. Ребрестите делови на ногавиците и еластичниот појас овозможуваат цврсто држење. Џебовите во даваат дополнителни опции за безбедно складирање. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња Ребрести делови на ногавици Еластичен појас Странични џебови Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike ODP долниот дел тренерки за тинејџери се идеални за сите прилики, училишни и воннаставни активности. Авантурата може да започне од моментот кога ќе заѕвони алармот за будење. Целодневната игра е поубава кога ќе скокнете во моделот Nike ODP. Кроени се со два заечени панели и две комбинации на материјали. Различните ткаенини и многуте џебови го подигаат ова парче на повисоко ниво и го прават вашето истражување поинтересно. Супер-мекото руно ја обезбедува потребната топлина, додека ткаенината во горниот дел е мазна и издржлива. Ребрестите делови на ногавиците и еластичниот појас овозможуваат цврсто држење. Џебовите во даваат дополнителни опции за безбедно складирање.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња
 • Ребрести делови на ногавици
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош