Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
Машки дуксер
Код на производ:
(HL2402)
adidas

adidas Aeroready

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Identity е машки lifestyle дуксер. Неспорната удобност и одличниот стил се она што го опишува ова спортско парче облека. Затворањето со патент е идеалено за слоевито облекување. Препуштете се на мекиот допир на памукот и вметнете ги рацете во џебовите за максимална релаксација. Капуљачата е одличен додаток за удобност, но и за топлина. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Патент Џебови Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

Reebok Identity е машки lifestyle дуксер. Неспорната удобност и одличниот стил се она што го опишува ова спортско парче облека. Затворањето со патент е идеалено за слоевито облекување. Препуштете се на мекиот допир на памукот и вметнете ги рацете во џебовите за максимална релаксација. Капуљачата е одличен додаток за удобност, но и за топлина.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Патент
 • Џебови
 • Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош