Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
Спортски градник
Код на производ:
(HC3719)
adidas

adidas Powerreact

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кренете го нивото на вашата игра секогаш кога тренирате во adidas POWERREACT женскиот градник за тренинг. Овој градник обезбедува средна поддршка и е идеален за умерени тренинзи, како што се пилатес и јога. Мрежестиот заден панел и отворот го подобруваат протокот на воздухот и обезбедуваат удобност. Отстранливите перничиња ви нудат идеално вклопување. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Цветната графика го комплетира вашиот изглед. adidas POWERREACT женскиот градник е направен од низа рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој Средна поддршка AEROREADY технологија Отстранливи влошки Мрежест заден панел Primegreen.
Подетално

Кренете го нивото на вашата игра секогаш кога тренирате во adidas POWERREACT женскиот градник за тренинг. Овој градник обезбедува средна поддршка и е идеален за умерени тренинзи, како што се пилатес и јога. Мрежестиот заден панел и отворот го подобруваат протокот на воздухот и обезбедуваат удобност. Отстранливите перничиња ви нудат идеално вклопување. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Цветната графика го комплетира вашиот изглед. adidas POWERREACT женскиот градник е направен од низа рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Средна поддршка
 • AEROREADY технологија
 • Отстранливи влошки
 • Мрежест заден панел
 • Primegreen

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош