Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
Машка маица
Код на производ:
(CHA223M812-21)
CHAMPION

CHAMPION Color Block

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COLOR BLOCK е машка маица со кратки ракави од Champion колекцијата. Изработена е од мек памук, кој ќе ви даде чувство на целодневна удобност. Едноставните линии со интересен блок бои го карактеризираат препознатливиот Champion дизајн кој секогаш ги следи модните трендови и остава посебен впечаток. Почувствувајте ја слободата на удобноста на спортскиот Champion стил. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Дизајн со блок бои Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Champion COLOR BLOCK е машка маица со кратки ракави од Champion колекцијата. Изработена е од мек памук, кој ќе ви даде чувство на целодневна удобност. Едноставните линии со интересен блок бои го карактеризираат препознатливиот Champion дизајн кој секогаш ги следи модните трендови и остава посебен впечаток. Почувствувајте ја слободата на удобноста на спортскиот Champion стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Дизајн со блок бои
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош