Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
CHAMPION Popay
Детска јакна
Код на производ:
(CHA223B503-21)
CHAMPION

CHAMPION Popay

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion POPAY е детска јакна со капуљача за момчиња. Оваа Champion јакна со капуљача за момчиња ќе обезбеди мека, пријатна топлина за време на пониските температури. Нејзината отвореност лесно можете да ја прилагодите со патент, кој се протега по целата должина на јакната. Изработена е од полиестер што ја прави долготрајна и издржлива. Нејзината боја ја прави лесно компатибилна со остатокот од гардеробата. Манжетните на ракавите го спречуваат продирањето на студениот воздух и несаканите поместувања. Капуљачата е пространа и лесно се персонализира. Champion POPAY детската јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување.Спецификација: Детска јакна за момчиња Капуљача Патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Champion POPAY е детска јакна со капуљача за момчиња. Оваа Champion јакна со капуљача за момчиња ќе обезбеди мека, пријатна топлина за време на пониските температури. Нејзината отвореност лесно можете да ја прилагодите со патент, кој се протега по целата должина на јакната. Изработена е од полиестер што ја прави долготрајна и издржлива. Нејзината боја ја прави лесно компатибилна со остатокот од гардеробата. Манжетните на ракавите го спречуваат продирањето на студениот воздух и несаканите поместувања. Капуљачата е пространа и лесно се персонализира. Champion POPAY детската јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување.
Спецификација:

 • Детска јакна за момчиња
 • Капуљача
 • Патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош