Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223B102-3A)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED се детски долен дел тренерки за момчиња кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Без разлика дали се играат или се на пат кон училиште, овие тренерки се најдобриот сојузник на вашите деца. Направен е од голем процент на француски фротир, кој во контакт со кожата обезбедува врвна удобност и пријатност. Благодарение на ребрестите манжетни на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се движат, а во прв план ќе ги истакне нивните нови детски Champion патики. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и дополнителна удобност при целодневно носење. На левата ногавица има и вертикална Champion графика која јасно говори за љубовта кон овој спортски бренд. Исклучително удобни и лесни за носење, овие долен дел тренерки можете лесно да ги комбинирате со сите ваши детски комбинации. Спецификација: Детски долен дел тренерки Champion графика Еластичен појас Состав: 78% памук и 22% полиестер Ребрести манжетни.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED се детски долен дел тренерки за момчиња кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Без разлика дали се играат или се на пат кон училиште, овие тренерки се најдобриот сојузник на вашите деца. Направен е од голем процент на француски фротир, кој во контакт со кожата обезбедува врвна удобност и пријатност. Благодарение на ребрестите манжетни на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се движат, а во прв план ќе ги истакне нивните нови детски Champion патики. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и дополнителна удобност при целодневно носење. На левата ногавица има и вертикална Champion графика која јасно говори за љубовта кон овој спортски бренд. Исклучително удобни и лесни за носење, овие долен дел тренерки можете лесно да ги комбинирате со сите ваши детски комбинации.
Спецификација:

 • Детски долен дел тренерки
 • Champion графика
 • Еластичен појас
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер
 • Ребрести манжетни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош