Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
Женски дуксер
Код на производ:
(CHA213F602-01)
CHAMPION

CHAMPION Classics

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CLASSICS е женски дуксер што прави да се чувствувате добро и моќно. Лежерен и топол женски дуксер кој ќе биде вашиот најдобар сојузник во студените денови. Направен е од голем процент на мек француски фротир и ја носи топлината и удобноста кои ги заслужувате. Мекиот материјал и лежерниот крој носат чувство на удобност и пријатност. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Пространата и топла капуљача лесно се персонализира. Дуксерот додава допир на спортски стил во секоја комбинација облека. Облечете го овој топол дуксер и блеснете додека шетате низ урбаните градски улици. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Манжетни на ракавите Состав: 78% памук и 22% полиестер.
Подетално

Champion CLASSICS е женски дуксер што прави да се чувствувате добро и моќно. Лежерен и топол женски дуксер кој ќе биде вашиот најдобар сојузник во студените денови. Направен е од голем процент на мек француски фротир и ја носи топлината и удобноста кои ги заслужувате. Мекиот материјал и лежерниот крој носат чувство на удобност и пријатност. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Пространата и топла капуљача лесно се персонализира. Дуксерот додава допир на спортски стил во секоја комбинација облека. Облечете го овој топол дуксер и блеснете додека шетате низ урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Манжетни на ракавите
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош