Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
Машки дуксер
Код на производ:
(HK9845)
adidas

adidas Game And Go

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Game And Go е спортски, машки дуксер направен од рециклиран материјал. Дозволете удобноста да ги преземе работите во свои раце. Ако одите на утрински тренинг додека надвор е уште студено, ова парче ќе биде одличен дополнителен слој облека. Кенгур џебот освен што ги чува вашите работи на едно место, претставува и погодно место за загревање на рацете. Капуњачата со прилагодлив учкур ќе ве прегрне со удобност и функционалност. Спецификација: Машки дуксер Капуљача со учкур Кенгур џеб adidas лого Стандарден крој Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Game And Go е спортски, машки дуксер направен од рециклиран материјал. Дозволете удобноста да ги преземе работите во свои раце. Ако одите на утрински тренинг додека надвор е уште студено, ова парче ќе биде одличен дополнителен слој облека. Кенгур џебот освен што ги чува вашите работи на едно место, претставува и погодно место за загревање на рацете. Капуњачата со прилагодлив учкур ќе ве прегрне со удобност и функционалност.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Кенгур џеб
 • adidas лого
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош